MAKIJAŻ AIRBRUSHMake UP Airbrush - silikonowy makijaż natryskowy wykonywany przez amerykańskich makijazystów teraz równiez w Polsce.
Sztuka makijażu wykonywana szczególnie trudną techniką airbrush przynosi rewelacyjne efekty.

 


Perle Bleue
Zmarszczki - problem rozwiązany!
https://phytonutrition-sante.com/fi/perle-bleue-arvostelu/

Hallu Motion
Halluxy to już nie problem!
https://phytonutrition-sante.com/et/hallu-motion-arvamused/

Nowa technika aplikacji produktów do makijażu wypiera stare metody nakładania kosmetuków tj. zanieczyszczone gabki i pędzle, gwarantując niezwykle trwały, równomierny makijaż, nie do uzyskania tradycyjną metodą. Taki rezultat jest niemożliwy do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych metod aplikacji (gąbeczka lateksowa).

Makijaż natryskowy utrzymuje się do 24 godzin, jest odporny na wode i pot, nie ściera się. Skóra jest gładka i jedwabista, a wszelkie defekty i niedoskonałości skóry staja się niewidoczne. Makijaż uzyskany tą technika jest subtelny i naturalny, idealny dla Pani Młodej i nie tylko.

W USA z makijażu natryskowego korzystają m.in. Jennifer Aniston, Christina Aguilera, Cate Blanchett, Pierce Bronsan, President Bush, Jimmy Caan, Jim Carrey, President Clinton, George Clooney, Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Michael Douglas, Gene Hackman, Catherine Zeta-Jones, Larry King, Jennifer Lopez, Ricky Martin, Demi Moore, Brad Pitt, Sugar Ray, Arnold Schwarzenegger, Spice Girls, Benecio del Toro, Pamela Anderson.


Jeniffer Aniston

Jennifer Lopez

George Clooney

Cameron Diaz

Leonardo DiCaprio


W Polsce makijaż natryskowy stał się również hitem, coraz więcej osób poszukuje tej metody, chcąc pięknie i perfekcyjnie wyglądać.

Airbrush Mobile Studio zapewnia najwyższej jakości usługi z zakresu airbrush specjalizując się w tej technice blisko 6 lat. Gwarantujemy rewelacyjne efekty, opierając się na 6 letnim doświadczeniu w wykonywaniu zabiegów.
flexa plus Flexa Plus
Choroba zwyrodnieniowa stawów – jest ratunek!
https://phytonutrition-sante.com/flexa-plus-avis/
Kankusta Duo Kankusta Duo
Poznaj siłę składników aktywnych w walce z otyłością!
https://phytonutrition-sante.com/de/kankusta-duo-meinung/


Opłaty | Dojazd | Linki | Pobrane | Kontakt © 2008 Makijaż. All rights reserved