OPALANIE I MAKIJAŻ NATRYSKOWY AIRBRUSH

DOJAZD DO KLIENTEK .   Tel.0 506 65 60 65
Opalanie natryskowe (AirBrush Tanning)

•to najnowsza metoda uzyskiwania pięknej
• i naturalnie wyglądającej opalenizny bez
• szkodliwych promieni UV.

Read More

Uzyskuje się ją poprzez nałożenie na skórę płynu brązującego w postaci mgiełki.


Kolor brązowej opalenizny widać natychmiast po zabiegu, natomiast pogłębia się jeszcze w ciągu kilku godzin.
W ten sposób uzyskana opalenizna utrzymuje się na skórze przez minimum 5 do 7 dni.


Makijaż Airbrush Silikonowy makijaż natryskowy wykonywany przez amerykańskich makijażystów teraz również w Polsce .  

Utrzymuje sie do 24h, jest odporny na wodę i pot. Skóra jest gładka i jedwabista a wszelke niedoskonałości skóry stają się niewidoczne. 

W dobie kamer i aparatów wysokiej rozdzielczości i innych cyfrowych mediów, które demaskują najmniejsze niedociągnięcia wyglądu, perfekcja wykonania makijażu i piękno naturalnej opalenizny metoda natryskowa jest najlepszym rozwiązaniem. Perle Bleue

https://phytonutrition-sante.com/ru/perle-bleue-отзывы/
Zmarszczki - problem rozwiązany!


HerbaSnorex

https://phytonutrition-sante.com/pl/herbasnorex-opinia/
Zwalcz chrapanie już dziś!

Bez pędzla

 

Tradycja a przyszłość i technologia


Antispur Duo ForteW przeciwieństwie do tradycyjnego sposobu nakładania makijażu, techniką „dotykową” gdzie kosmetyk nanoszony jest na skórę za pomocą dotknięcia zanurzonym w kosmetyków pędzlem/palcem/gąbką, pędzel powietrzny praktycznie nie dotyka skóry.
Drobinki kosmetyku (podkładu, różu, cienia) wymieszane ze sprężonym powietrzem są (oczywiście pod odpowiednim ciśnieniem i w odpowiedniej odległości) wydmuchiwane ze specjalnej dyszy.
Ta metalowa końcówka działa trochę jak pistolet – ma odpowiedni „spust” który umożliwia regulację ciśnienia strumienia powietrza oraz dozowanie kosmetyku (dotyczy to aerografów dual action, najbardziej rozpowszechnionych w makijażu). Oczywiście wymaga to sporej wprawy :D.
Sam aerograf osobom niewtajemniczonym przypomina trochę sprzęt jakim posługują się dentyści, ale Panie które „zaliczyły” natryskowe solarium albo Panowie którzy byli świadkami lakierowania karoserii ich samochodu, są dość szybko w stanie zrozumieć zasadę działania tego sprzętu.
Jako pistolety do makijażu air-brush mogą być wykorzystywane „zwykłe” lakiernicze aerografy, oczywiście te które spełniają odpowiednie techniczne kryteria – w szczególności parametry dyszy i igły regulującej przepływ powietrza z kosmetykiem, który sam w sobie ma inna konsystencję niż większość zwykłych farb do malowania aerografem; oraz położenia zbiorniczka (najpopularniejsze są „gravity feed” czyli zbiorniczki umieszczone od góry „lufy”).
Opłaty | Dojazd | Linki | Pobrane | Kontakt © 2008 Makijaż. All rights reserved